Що може бути кращим для досягнення успіху, особливо в сьогоднішніх умовах?

Нема поганих дій! Нема несприятливих обставин чи становищ! Є лише непізнана власна свідомість та похмурий погляд на речі. Або насправді все добре, все в порядку і все веде до кращого.

І це краще обов’язково  станеться, якщо відкинути сумніви, тривогу, переживання і сьогодні, зараз і негайно повністю віддатися справі, якій хочеш ти, або добитися того, чого Хочеш..

« Сьогодні обставини для вирішення завдання не складаються в мою користь…» – Так часто я могла собі говорити, коли хотіла відкласти щось до кращих часів.

Звинувачувати обставини – дуже зручна та хитра «палочка-виручалочка». Так, відкладавши кілька разів я так і не верталася до цих справ…

«Кращі часи» – ось вони колись були – я теж собі так часто згадувала, що були кращі моменти діяти ніж зараз, тому не реалізовувала те, що хотіла. А давайте згадаємо ті кращі часи… Які в кого були? І чи були вони взагалі?

У кожного з нас є улюблені фрази чи слова, якими ми відгороджуємося від того, щоб діяти ось зараз…

Сьогодні у Вас буде завдання, поспостерігайте за собою цілий день та зафіксуйте на аркуші паперу цілих 10 пунктів Ваших улюблених відговорок.

Якщо у когось вийде більше, то напишіть більше.

З нетерпінням буду чекати Ваших переліків у себе в приваті, а як ні, то буду вірити Вам на словоJ

Кому буде потрібний мій зворотній зв’язок, надішліть мені у приват завдання. Хто хоче працювати самостійно, пропишіть та самостійно відрефлексуйте.

В будь-якому випадку, виконали завдання – поставили +

Дякую і пам’ятайте, Ви робите це для себе)